All for Joomla All for Webmasters

Ekibimiz

Kreatif çözümleri birlikte ürettiğimiz, uzman ve sektörde tecrübeli ekibimizle tanışın.

İbrahim PALA

CEO & Kurucu

1987 Bornova, İzmir doğumludur. 1994 yılından beri fanatik düzeyde bir bilgisayar kullanıcısıdır. İzmir'de yaşamaktadır. 2009 yılında Çukurova Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojileri ve Programcılığı, 2014 yılında İzmir Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği, 2014 yılında Anadolu Üniversitesi - İktisat bölümlerinden mezun olmuştur.

2001 yılından beri "Teknoloji AR&GE, Yazılım & Bilişim" çatısı altında pek çok firmada / şirkette, büyük sorumluluklar altında üst düzey yöneticilik yapmış ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Bu şirketlerde yurt içi ve dışı görüşmeleri inovasyon çalışmalarıyla beraber; yönetim kurulu çerçevesinde yürüttüm ve teknolojinin çıkarlar doğrultusunda en uygun olarak nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili personeller eğittim. Toplam 58Milyon$ 'a ulaşan ihalelerin / projelerin içinde aktif olarak yer almıştır. Bir takımın nasıl bir arada kararlı ve etkin çalışması gerektiğini çok iyi bilir ve uygulattırabilir.

Simdiye kadar yürüttüğü çalışmalar arasında şunları sayabiliriz: Web sitesi tasarımı, yazılım ve kullanışlılık projeleri, intranet projeleri, portal projeleri, e-ticaret sitesi projeleri, web güvenliği danışmanlığı, SEO (Search engine optimization), Internet reklamcılığı, sosyal medya danışmanlığı, web ve internet eğitimlerinin verilmesi, doğru yazılım seçim çalışmaları, web içerik yönetim sistemleri inceleme ve uygulamaları, web teknolojileri danışmanlığı, şirket içi ve dışı iletişim ve birlikte çalışma yöntemlerini iyileştirme.

Proje Ekibi

Projeleri başlatan, çözümler sunan ve istediğiniz gibi şekillendiren ekibimiz

Hasan KOLUAÇIKBilgisayar Mühendisi
Setenay AKARSLANArt Manager
Mehmet BAYBOSTANSoftware Director
Alp KUTVisual Art Specialist
Özgür ALTINOLCreative Director
Tayanç KATILMIŞPHP Developer & Web Service Manager

Satış ve Pazarlama

Projeleriniz için yapabileceklerimizi sizlere sunan ekibimiz

Doğa AKSosyal Medya ve Tanıtım Uzmanı
Dilek PALASatış Uzmanı

Bilgilendirme

NOT: Tüm içerikler / resimler örnek teşkil etmesi amacıyla site içerisinde gösterilmektedir. İlgili içerikler / resimler Zogor Teknoloji Ltd. Şti. / Turbo Tasarım müşterilerine özel olarak tasarlanmış sitelerin içerik görüntüleridir. Herhangi bir şekilde paylaşılması hukuki sorumluluk teşkil etmektedir.

İletişim

Zogor Teknoloji Bilişim Yazılım Web Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.
1485 Sokak No:7, Zogor Plaza
Alsancak, Konak - İZMİR
Tel: +90 (232) 426 12 11
Tel: 0 850 840 0 540
Tel: 0 850 840 0 550
Fax: +90 (232) 426 74 18
Fax: 0 850 840 0 560
info@turbotasarim.com

Harita Konumu

Zogor Support Logo