All for Joomla All for Webmasters

Şirket Profilimiz

Geçmişten bugüne "+" değer katarak katettiğimiz şirketimiz

Turbo Tasarım'a Hoşgeldiniz

Turbo Tasarım, ZOGOR Teknoloji Araştırma-Geliştirme Bilişim Bilgisayar Yazılım Elektronik Hologram ve Görüntü Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.'nin bir iştirakidir.

Turbo kelime anlamı olarak motora atmosferik basıncın üzerinde hava vererek küçük hacimli motorlardan daha yüksek güç alınmasını sağlayan bir araçtır. Bizde işimizı her türlü koşul altında hızlı, zengin detaylara sahip, içerikli, çözüm ve sonuç odaklı, verilen sözü zamanında yerine getiren bir kurum hedefinde ilerlediğimiz için iştirakimizde bu ismi kullanmaktayız ve sizlere efektif aynı zamanda stabil çözümler sunmaktayız.

Zogor, İlk yıllarında bünyesinde Hosting (Yer Barındırma), Domain (Alan Adı) ve Co-Location (Sunucu Barındırma) hizmetlerini barındırmıştır. Şu anda 2004 yılından beri güçlü ve emin adımlarla Erişim Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı olarak Zogor.Net olarak müşterilerine hizmet vermeye devam eden Zogor.Net bir Zogor iştirakidir. Zogor, hizmet bünyesine katmış olduğu Elektronik hizmetler ile sizlere, Endüstriyel Tasarım, Holotics markası ile Hologram ve Görüntü Sistemleri (Holotics bir Zogor iştiraakidir.) ve Ürün Geliştirme, Danışmanlık ve Proje, Know-How Hizmetleri, Güvenlik Sistemleri Kurulumu, Sistem Kurulumu ve Bakımı; Yazılım alanlarıyla, Endüstriyel Yazılımlar, Otomasyon Yazılımları, Yönetim Sistemi Yazılımları, Özel Yazılımlar, Yazılım Kurulumu, Yazılım Bakımı hizmetlerini sağlamaktadır. 2011 yılında İnteraktif Hizmetler vermeye başlayan Zogor, Marka Oluşturma, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Görsel Tasarımlar, Reklam Filmi, 3D Animasyon, İnteraktif CD, 3D Katı Modelleme (SolidWorks), 2D Modelleme (AutoCad) hizmetleriyle geniş faaliyet alanlarında yer almaktadır.

Diğer İştirakler:
Zogor.NET - İzmir Hosting, Domain, Cloud - Bulut, VPS & VDS, Sunucu
SanalMarket.in - Hızlı, Kaliteli ve Profesyonel Sanal Market ve E-Ticaret Sistemleri Çözümleri
Holotics - 3D Hologram Görüntü Sistemleri, Hologram / Sanal Vitrin, Hologram / Sanal Konser
Ekibimizle Tanışın

İşimize Aşığız

Mutluyuz! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var; İŞİMİZE AŞIĞIZ.

Kalp ancak zekayla birleşince fark yaratır. Bu yüzden 2005'dan beri her gün iş süreçlerimizi geliştiriyoruz. En yaratıcı çözümleri tam zamanında sunabilmek için kendi hazırladığımız CRM ve ERP sistemleriyle her iş adımını takip ediyoruz.

Özelliklerimiz

  • KAZANDIRMAK: Kazandıran çözümleri hedefinize göre üretmek.
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR HİZMET: Hizmet verdiğimiz firmaların büyümesi ve güçlenmesi için, en hassas ihtiyaçlarını karşılayabilecek sürdürülebilir hizmeti sağlamak.
  • ULAŞILABİLİRLİK: Bize ihtiyaç duyduğunuzda kolayca ulaşmanızı sağlamak.

Biz Turbo Tasarım olarak, işiniz için çok faydalı formüllere sahibiz ve formüllerimizi sizin için sürekli geliştiriyoruz.

Bu siteye girdiyseniz ve "şirket profilimiz" sayfasını okuyacak kadar derinleştiyseniz, biliyoruz ki siz sıradan biri değilsiniz ve sıradan işlerle tatmin olmayacaksınız.

Biz de böylesini tercih ederdik.

Kalite Politikamız ve Hedeflerimiz

Zogor Corporate

Başarıya ulaşmanın birlik ve beraberlikten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Yaklaşık 16 yıllık bir organizasyon ve alt yapı çalışması sonucu sizlere, dünyanın neresinde olursanız olun hizmet vermekteyiz. Ülkemiz piyasasında kurumsal vizyona sahip firmaların çok çok az bir kısmının dünyanın gelişmiş firmaları ile yarış yapabildiğini ve ithalat - ihracat savaşı verdiğini görebiliriz. Zogor olarak bu konuda ülkemiz için belirlemiş olduğumuz misyonda, hızlı bir şekilde ülke piyasasına katkıda bulunarak %100 yerli tasarı buluşlarımız ile kurumsallaşma sürecinde geri planda kalmış, büyümeye açık olan firmalara gerekli vizyonu kazandırmayı amaç edindik.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kaliteden ödün vermeksizin, sistematik ve planlı bir şekilde, ulusal ve uluslararası yasalara ve mevzuatlara uygun olarak zamanında ve belirlenen şartlara göre hizmet ve ürün sunmak her zaman bizim en önemli hedefimizdir.
Kalite yönetim sistemi konularında personelimizin sürekli eğitilmesini sağlayarak, sürekli iyileştirme anlayışı ile her zaman Kalite Yönetim Sistemimizin geliştirilmesini taahhüt ediyoruz.

0
Teslim Edilen Siteler
0
Bizimle Çalışan Müşteri Sayısı
0
Tükettiğimiz Kahve
0
Yaptığımız Arayüz

Bazı Müşterilerimiz

Can Car Rent A Car
Cinefoxx Sinemaları
You! Watch
Dokuz Eylül Rotaract Kulübü
Shendee MSN
İlkem Mühendislik

Bilgilendirme

NOT: Tüm içerikler / resimler örnek teşkil etmesi amacıyla site içerisinde gösterilmektedir. İlgili içerikler / resimler Zogor Teknoloji Ltd. Şti. / Turbo Tasarım müşterilerine özel olarak tasarlanmış sitelerin içerik görüntüleridir. Herhangi bir şekilde paylaşılması hukuki sorumluluk teşkil etmektedir.

İletişim

Zogor Teknoloji Bilişim Yazılım Web Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.
1485 Sokak No:7, Zogor Plaza
Alsancak, Konak - İZMİR
Tel: +90 (232) 426 12 11
Tel: 0 850 840 0 540
Tel: 0 850 840 0 550
Fax: +90 (232) 426 74 18
Fax: 0 850 840 0 560
info@turbotasarim.com

Harita Konumu

Zogor Support Logo