All for Joomla All for Webmasters

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarımı Nedir?

Web tasarımı, şahısların kendini özgürce internet ortamına aktarabilmesi ve şirketlerin de kaliteli, kurumsal ve sürekli güncel olabilmesi ve potansiyel müşterilerine ulaşabilmek için web üzerinde yapılan çalışmaların tümüdür.

Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple nokta atışı olarak istenilen ve hayal edilenler doğrultusunda sonuç odaklı web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz müşterilerimiz kendi sitelerinizin tüm bölümlerini detaylı olarak rahatlıkla yönetebilirsiniz. Bir web siteniz yoksa ve artık bir web sayfanızın olmasını istiyorsanız, web sitenizin size artı değerler katması ve sizi bir adım ileri götürmesi gerektiği unutulmamalıdır, kurumunuzun kimliğini kusursuz bir şekilde yansıtmalıdır. Aksi halde adres gösteren kartvizit bir sayfadan öteye gidemez. Biz size, sitenizi kendinizin veya yetkilendireceğiniz bir personelin değiştirebilmesi avantajını da veriyoruz. Böylece şifreli yönetici panelleri ile sürekli olarak güncelliğinizi koruyabilecek ve düzenli ziyaretçilerinize kolayca aktarmak istediğiniz ürün bilgilerinizi, şirket bilgilerinizi ve haberlerinizi iletebileceksiniz. Dilerseniz bu işlemi sizin için ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Başarılı ve kalıcı olmak istiyorsanız önce hangi hedefe ulaşmak istediğiniz konusunda kafanızda bir netlik oluşmalı, web sitesi yaptırmak neden istiyorsunuz bu sorunun cevabını bulmalısınız. Bu cevabı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Hatta ihtiyaçlarınız, beklentileriniz zaman içerisinde önemli değişiklikler gösterebilir. İyi bir danışman önünüze yeni ufuklar açabilir. Bu ise uzun vadeli bir işbirliği demektir. İş süreçleri oluşmamış veya gelişmemiş, rastgele tasarımlar yapan firmalardan, kişilerden uzak durmalısınız. Aksi halde sitenizin çok kısa bir ömrü olacaktır. Yaptığınız yatırımın karşılığını almak bir yana potansiyel müşterilerinizi kaybedebilir, markanıza ciddi zararlar verebilirsiniz. Dünya ile aynı anda, aynı teknolojileri kullanmak istiyorsanız bu işi profesyoneline bırakmalısınız. İşte bu noktada Zogor Ekibi olarak, uzun süreli iş partneriniz olmak ve 7/24 her an isteğiniz doğrultusunda yanınızda olmak istiyoruz. Estetikten, kaliteden, teknolojiden hiç bir şekilde ödün vermek zorunda değilsiniz. Bu konuda kendimize güveniyoruz. Kapasitemizden, uzmanlığımızdan, firma kültürümüzden, kurumsallığınızı yansıtabileceğimizden, yatırımınızın geriye dönmesi için çalışacağımızdan, hedef kitlenizi doğru seçerek onlara ulaşmanızı sağlayabileceğimizden, bu hedef kitle üzerine stratejileri oluşturabileceğimizden, süreçlerimizi, proje ve zaman planımızı doğru olarak uygulayacağımızdan, yaratıcılığımızı teknoloji ve uzmanlıklarımızla birleştireceğimizden eminiz.

Dilerseniz herhangi bir referansımızı arayarak onlardan hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. En iyi referansımız memnun müşterilerimizdir.

Nasıl Bir Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Web sitesi yaptırmadan önce amacınızı çok iyi belirlemeniz gerekmektedir. Amaçsız bir web sitesi fayda sağlamaz. Doğru amaç için aşağıdaki stratejilerden en az birini seçmeniz gerekir:

Hangisini yapacaksınız?
  • Kurumsal tanıtım mı?,
  • Ürün ve hizmet satışı mı?,
  • Ürün ve hizmet tanıtımı mı?
Web Sitesi Güncelleme Yapıyor musunuz?

Web siteniz var ve onun güncellenmesini mi istiyorsunuz? Veya web sitenizi yönetirken zorlanıyor musunuz? Bizi arayın ve size en uygun çözümü sunalım. Yıllık veya periyodik olarak yapılacak anlaşma ile web siteniz her zaman güncel kalsın. Web Güncellemeye örnek olarak haber ekleme, yeni ürün ekleme, mevcut ürün bilgilerini ve fotoğrafını değiştirme, mevcut sayfalarınızdaki bilgileri güncelleme, duyuru ekleme, etkinlik ekleme, diğer data girişleri..vb sayabiliriz. Bunlara ek olarak modül ekleme çalışmaları da yapmaktayız. Örneğin haber, duyurular modülü ekleme, basın bültenleri modülü eleme, insan kaynakları ve iş başvuru formu ekleme, iletişim formu ekleme'yi buna örnek verebiliriz.

Öte yandan dilerseniz sabit (statik) olaran web sitenizi dinamik (yönetim paneli aracılığıyla tarafınızdan da güncellenebilen) bir hale getirelim.

Web Yazılım Geliştirmeyi Nasıl Yapıyorsunuz?
Hayallerinizde ne varsa artık gözünüzün önünde! Artık her şey internette daha kolay. Siz hayal edin, biz kodlayalım. Kendi bünyemizdeki yazılımcılarla PHP teknolojisiyle dinamik siteler kurma konusunda uzmanız. Neler mi biliyoruz?
  • PHP Programlama Dili ile Linux veya Microsoft Tabanlı Özel Web Programlama,
  • Çok Katmanlı Yazılım Mimarisi ve MVC (Model, View, Control) Yapısı,
  • MySQL Veritabanı/Database
  • CMS - İçerik Yönetim Sistemleri (Joomla, WordPress, Drupal vs...),
  • Yazılım Güvenliği ve Düzenli Sistem Güncelleme,
  • Javascript, Ajax, XHTML, HTML, DHTML, CSS,
  • Adobe Flash ve Flash Actionscript ya da isteğe göre Silverlight Uygulamaları
Hangi Tür Web Siteleri Yapıyorsunuz?

İsteğe özel kişisel ve kurumsal olarak yaptığımız web sitesi türleri genel olarak şunlardır:

Arama Motorları Optimizasyonu SEO Çalışmaları Yapıyor musunuz?
Web sayfanızın adını bilmeyenler; herhangi bir konu ya da ürüne ulaşırken arama motorlarını tercih ederek, çıkan sonuçlara göre web sitenize erişebilirler. Web sitenizin ziyaretçi alması sizin olduğu kadar en az bizim de en önemli amacımız olacaktır. Çünkü, bu ziyaretçiler aynı zamanda sizin potansiyel müşterileriniz olacaklardır. Bunun için web sayfanızın arama motorlarında bulunabilir ve indexlenebilir olması gerekir. Site tasarımınız Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi arama motorlarının dostu olmalıdır. Bu yüzden ilk etapta siz müşterilerimize ücretsiz olarak Giriş SEO (Search Engine Optimization) desteği verilmektedir. Ayrı bir çalışma, emek gerektiren arama motoru optimizasyonu işlemi için sizden arama yapılırken kullanılan kelimeler (keywords) istenecektir ve sayfanızda belirli kriterler doğrultusunda yer alacaktır. Aynı zamanda google içerisinde site kategorinizle ilgili en çok aranan kelimeler analiz edilerek, etkili ve özgün bir içeriğe kavuşturulacak olan web siteniz, arama motorlarındaki konumunuz sayesinde sizlere her zaman yeni müşteriler kazandıracaktır. Web tasarımcılar için zahmetli bir işlem olan İleri Düzey SEO hizmetlerimiz için İnternet Reklamcılığı ve İzmir Seo Çözümleri bölümünden detaylı bilgi alabilir ya da konu ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel Web Tasarım Nasıl Oluyor?
Web Site Tasarımı aşamasında sizden isteyeceğimiz; beğendiğiniz sayfa şekilleri, örnek site tasarımı, web sayfanızda olması gereken uygulamalar, resimler, renk seçimi, menü şekilleri, grafik, banner ve animasyonlar hakkında düşüncelerinizdir. Sizden aldığımız veri/data, düşünce ve istekleri tamamen sizin isteğiniz ve beğeniniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.
Onedio Web Tasarım Hakkında Bilmeniz Gerekenlerin Haber İçeriği İçin Tıklayınız.

Bilgilendirme

NOT: Tüm içerikler / resimler örnek teşkil etmesi amacıyla site içerisinde gösterilmektedir. İlgili içerikler / resimler Zogor Teknoloji Ltd. Şti. / Turbo Tasarım müşterilerine özel olarak tasarlanmış sitelerin içerik görüntüleridir. Herhangi bir şekilde paylaşılması hukuki sorumluluk teşkil etmektedir.

İletişim

Zogor Teknoloji Bilişim Yazılım Web Tasarım Hizmetleri Ltd. Şti.
1485 Sokak No:7, Zogor Plaza
Alsancak, Konak - İZMİR
Tel: +90 (232) 426 12 11
Tel: 0 850 840 0 540
Tel: 0 850 840 0 550
Fax: +90 (232) 426 74 18
Fax: 0 850 840 0 560
info@turbotasarim.com

Harita Konumu

Zogor Support Logo